- CAMERON SINO

Цена
€71 52 / 139 88 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
CS-GRA802PW
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
CS-GRA802PW
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Тип аксесоар | Акумулатор |
| Химически състав | Lithium |
| Химически състав | Lithium |
| Волтаж | 18 V |
| Волтаж | 18 V |
| Капацитет | 1500 mAh |
| Капацитет | 1500 mAh |
| Тегло | 0.04кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Капацитет (mAh) | 1500 |
| Напрежение (V) | 18 V |
| Тип батерия | Li-Ion |
| Съвместимо устройство | Градинска техника |
| Оригинална | Съвместима |
| Енергия (Wh) | 27 Wh |
| С инструменти | Не |
| Гаранция (months) | 12 |
| Тегло | 0.04кг |
Резервна батерия за поливен компютър Gardena 8025-20 Comfort Wand-Schlauchbox 35
Поддържайте вашата автоматична поливна система Gardena в отлично състояние с тази висококачествена резервна батерия от Cameron Sino. Проектирана да отговаря на оригиналните спецификации, тя осигурява надеждна мощност за последователни графици за поливане.
Ключови Предимства
- Голям капацитет — 1500mAh гарантира дълготрайна работа между зарежданията.
- Li-Ion технология — Лека и без ефект на памет за удобна поддръжка.
- Перфектно съвпадение — Директен заместител за Gardena 8025-20 Comfort Wand-Schlauchbox 35.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип батерия | Li-Ion |
| Напрежение | 18V |
| Капацитет | 1500mAh |
| Енергия | 27Wh |
| Съвместимо устройство | Gardena 8025-20 Comfort Wand-Schlauchbox 35 |
Какво има в кутията
- 1x Батерия Cameron Sino
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.









